| Lionis a întrebat:

sunt din Hunedoara, si as vrea sa stiu care este media de admitere in liceu la Liceul de informatica "Traian Lalescu" ca parintii ma beep : ) la cap ca nu ai ce cauta acolo cu 9, 52?

Răspuns Câştigător
| xCrazyWolf a răspuns:

Arate-le parintilor tai: http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/HD/cina/indexRapid.html

s-a intrat si cu 8.75 asa ca, cu 9.52 este unul dintre cei mai buni:D

| xCrazyWolf a răspuns (pentru xCrazyWolf):

Cauti acolo colegiul, eu l-am gasit si era ultima medie 8.75

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Cateodata ma gandesc ca unii parintii nu sunt normali la cap si in loc sa isi sustina copilul si sa il incurajeze ei fac pe dos! daca nici cu media asta nu intri la Traian Lalescu atunci chiar iti trebuie 11 cum spun cei care ti-au mai raspuns! Bafta!

| radupopa a răspuns:

Nu poti intra cu 9.52.Trebuie minim 11.Noroc.

| doxatuVexxatu a răspuns:

Sub 11 nu ai cum sa intri acolo