| MikeZG a întrebat:

Tocmai am terminat clasa a 7a, voi trece a 8a si voi da examenul de capacitate asa ca vreau sa ma pregatesc cat mai bine. Ce culegeri sau caiete de vacanta imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ayosmdk a răspuns:

rolling on the floor laughing laughing laughing
E prima data cand aud pe cineva ca vrea sa invete inainte cu un an de examen laughing
Respect!
Pai uita-te in metodologia de la examen si vezi cam ce sti sa faci de acolo. Nu de alta, dar la examen o sa ai functii, corpuri geometrice in spatiu, etc, pe care le faci in clasa a 8-a.
Daca cu adevarat esti interesat poti sa le inveti in vacanta...
Poti sa iti iei o culegere cu teste si sa faci de acolo exercitii

Vrei sa inveti pentru examen... Bravo! Mi-ai facut ziua mai buna happy Deja imi esti simpatic happy