| SabriXz a întrebat:

Tocmai am trecut clasa a 8-a si ma gandeam sa termin clasa a 8-a si sa merg la liceul militar "Tudor Vladimirescu" din Craiova si voiam sa stiu cateva lucruri.
Daca este cineva la liceul militar poate sa imi spuna programul? Ca sa iesim in oras mai trebuie bilet de invoire ca pe vremuri? Exista 2 uniforme una de oras si una de Liceu? Cu conditia fizica cred ca o sa ma descurc avand in vedere ca in prezent fac fotbal. Trebuie sa stiu ceva inainte sa ma duc? Multumesc in avans! Astept raspunsuri si dau funda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La primele 2 intrebări: da, da

| SabriXz explică (pentru sierra1):

Poti sa imi spui orarul atunci?
Ps: ai zis ca la primele 2 intrebari da si da. Prima era despre program si a doua despre biletul de invoire

| sierra1 a răspuns (pentru SabriXz):

Orarul NU cred că e făcut
corect

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Era s uit: la a 3 a, lasă fotbalul și pune mâna pe mate și română

| SabriXz explică (pentru sierra1):

Media 9 80 la a 7 a laughing Ma tin eu si de scoala stai linistit.

| sierra1 a răspuns (pentru SabriXz):

"tin eu si de scoala stai linistit" - incepusem să mă neliniștesc