| DixieP a întrebat:

Am mai multe intrebari. laughing
1. Daca vreau sa stau in camin cu o fata ce trebuie sa fac? Ambele am intrat in acelasi liceu si la aceeasi specializare.
2. Avem sanse sa intram in aceeasi clasa? Eu sunt printre primii, ea printre ultimii. Cum se formeaza clasele? Tin sa precizez ca sunt 2 clase (stiinte ale naturii intensiv engleza si stiinte ale naturii simplu).
3. Bifam noi daca vrem la intensiv sau ne baga direct in clasa respectiva?
Cam atat. Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| ABCD122 a răspuns:

2. Tu vei intra in prima clasa, iar ea in clasa a 2-a, asta înseamnă ca daca vreți sa fiți in aceeasi clasa una din voi trebuie sa se transfere.
3. Depinde daca clasa de intensiv e prima sau a 2-a.