| Badea_Alexandra_1991 a întrebat:

Salut,TPU!
Unde pot sa gasesc rezultatele la evaluare nationala 2014 din Cluj?
Daca puteti sa dati si link-ul.
P.S.:Nu neaparat cele de dupa contestatii.

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti la linkul :
http://www.isjcj.ro/htm/Admitere/2014/en2014.pdf

http://www.isjcj.ro/

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Bună!

În SFÂRŞIT, s-au afişat rezultatele pe edu.ro - vezi linkul oficial :
http://prep-adm.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Toate cele bune.

| LegoLegolas a răspuns:

Isjcj.ro

| Badea_Alexandra_1991 explică (pentru LegoLegolas):

Si daca intru pe "isjcj.ro" la ce sectiune sa intru?

| TheRares99 a răspuns (pentru blackyblack):

Si la ce sectiune?

| Badea_Alexandra_1991 explică (pentru blackyblack):

Daca dau pe "Rezultatele obţinute de absolvenţii clasei a VIII-a care su susţinut Evaluarea Naţională în sesiunea iunie 2014 (înainte de contestaţii)" nu imi da decat cati elevi au luat 10, cati elevi au luat 9 si asa, dar eu vreau sa aflu cat a luat un anumit elev.(exemplu: Popescu Ion
10-romana
7-matematica)

| Badea_Alexandra_1991 explică:

Acum,mi-a spus o prietena ca a vazut rezultatele la isjcj.ro si am cautat si eu, dar la admitere 2014 imi scrie numai fisa de inscriere la liceu si tot asa.
Nu a mai gasit nimeni rezultatele?

| Mhl_GeorGee_1998 a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html poate gasesti ceva aici :D am cautat o ora pe net insa nu se gasesc inca. :P

| Mhl_GeorGee_1998 a răspuns:

Http://adevarul.ro/......html,poate gasesti aici ceva, am cautat o ora si tot nu gasesc un rezultat concret :( sorry