| Mitu_Beto_1995 a întrebat:

Va rog frumos ma poate ajuta cineva sa scap de reclamele alea de pe youtube. Inainte de fiecare videoclip trebuie sa astept 20 de secunde ca sa se termine reclama am 1 milion de nervi vreau sa scap de ele dar nu stiu cum! Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Deci:utilizator Chrome? Da? Nu? Ia-ti ca-i foarte util.Merge mult mai repede ca Internet Explorer. Cand pornesti Chrome(daca stii ce faci si nu iti schimbi browserul prestabilit sau alte tampenii d-astea) o sa-ti apara o pagina cu un link:Google Store. Intra pe el si in cutiuta Search cauta o aplicatie numita AdBlock (o folosesc chiar acum si reclamele de pe TPU au disparut). Instaleaz-o si la-so pornita(porneste odata cu Chrome). Papa reclame, papa Add-uri, papa Pop-up-uri.

2 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Ia-ti Google Chrome sau Mozilla Firefox, apoi ia Adblock Plus pentru browserul respectiv.