| petrovicimarius98 a întrebat:

Am o intrebare, cum pot scapa de reclamele alea enervante si stresante pe youtube. Cand incerc sa dau pe o alta piesa/videoclip apar reclamele care nu pot sa le opresc doar dupa 5 secunde, ceea ce mi se pare extrem de stresant. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Din nefericire e,, pretul,, pecare-l platim pentru navigarea gratuita.Aceste reclame baga bani in ce folosim noi. Orice program, le suspenda numai temporar, pentru ca vor reveni.

| Emilia_Oprisan_Georgiana_1990 a răspuns:

Pai după doua -trei secunde apare intr-o parte cuvântul Skip si apesi pe el

| Psycho112 a răspuns:

Intra la settings extensions get more extensions cauta adblock instaleaza si gata reclame! Funda>?