| Dany_Daniel_1998 a întrebat:

vreau sa imi dau fetita la scoala de arta Carmen Sylva din Ploiesti suntem muzicanti toata familia, dar as vrea sa invete si carte...este un liceu bun de invatat?
Care stiti ce rata de promovabilitate are la bac, eu as opta mai mult pentru un liceu in care se invata bine, ce parere aveti?
Multumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E unul singur de arte in Ploiești deci n-ai ce alege. Eventual alt județ. Ori muzicant ori alt liceu, asta decideți voi cu junioara