| InsertName a întrebat:

Salut.Vreau sa ma lamuriti si pe mine cu ceva. Vreau sa dau la Liceu de arta Carmen Sylva din Ploiesti si la scoala nu am fost informata ..deci cum fac: trebuie sa ma duc sa duc notele de la examene acolo sau sunt trimise de la scoala acolo( eu stiam ca sunt trimise)? Si inca ceva.cei care au intrat anul trecut, care a fost cea mai mica medie? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Rox10 a răspuns:

Trebuia sa dai niste probe.Fosta mea colega a intrat acolo la desen si a dat 3 probe ca sa intre.Cel mai bine ar fi sa te duci la liceu si sa te informezi.

| InsertName explică (pentru Rox10):

Sunt luate alea, nu asta ma intereseaza. Eu atat vreau sa stiu, daca trebuie sa ma duc sa duc sau trimite scoala.