| xtoradoragirl1 a întrebat:

Vreau sa intru la Iulia Hasdeu in Bucuresti pe profil mate-info intensiv engleza. Daca nu iau proba, mai pot intra la mate-info simplu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca pui la optiuni profilul respectiv pe locul 1 si ai media de admitere necesara pentru a intra.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă specializările "simplu" şi "intensiv" NU au avut coduri diferite, atunci se poate!

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-intensiv/

| May2001 a răspuns:

Daca ai intrat la intensiv engleza te poti muta la simplu doar cu transfer. La inceputul anului vei da o proba doar ca sa stie profesorul le ce nivel esti si cum sa lucreze cu clasa. Bafta! laughing

Întrebări recente