| S0rina a întrebat:

happy Trebuie sa scriu niste impresii despre ziua in care clasa a8a ne-a inmanat noua (clasa a7a) Cheia Scolii si a citit discursul de ramas-bun. Ma poate ajuta cineva. Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| DoarOumbra a răspuns:

Sincer nu prea cred ca noi te putem ajuta in aceasta chestie.Aici trebuie sa spui ce sentimente ai simtit in acele momente in care ati primit onarea de a avea cheia scolii si cat de mandrii ar trebui sa va simtiti pentru asta. Daca m-as pune in locul tau as spune ca a fost un adevarata onare pentru noi sa primim aceasta cheie deoarece colegii nostri cae acum sunt la liceu( sunt la liceu nu?) neau inmanat cheia scolii.si mai introdu tu ceva mai siropos acolo ca o sa vezi ca no sa-ti fie greu sa iti dai cu parerea. Pana la urma este opinia ta.Nu te poti lua dupa mine daca nu vreiwinkingOricum ceva ce sa-i faca pe profesori sa le dea si "lacrimile".winking