| Xeena a întrebat:

Salut tututor.am o nelamurire si sunt foarte agitata, la Evaluarea Nationala. am subliniat 2 chestii, cand am scirs SUBIECTU 1 am subliniat si am mai subliniat si 1 titlu...si profesori mi-au zis sa nu subliniez DUPA ce am terminat compunereastraight face si imi este foarte frica O SAMI ANULEZE LUCRAREA?! plss un raspuns >.<

5 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Mda...s-ar putea sa se ia drept semn. Nu stii ca nu e voie sa subliniezi nimic?! Noua asta ne ziceau profesorii de un an.

| ReiVaN a răspuns:

Ma nu stiu s-ar putea sa stii.
depinde. daca o anuleaza faci o contestatie.nu trebuia dar poti scapahappy

| Gabriel1 a răspuns:

Ce rezolvari ai scris tu in lucrare nu se va uita nimeni decat la corectare, si probabil iti va scade la redactare cateva puncte.happy

| rastaman590100 a răspuns:

N-o sa-ti anuleze lucrarea, stai linistita.

| CrystinaX a răspuns:

Stai linistitawinking nu ti-o anuleaza.happy