| Delialoveslucifermorningstar a întrebat:

Un prieten a dat evaluarea nationala la romana si a subliniat la compunerea de la subiectul 2 titlul. I se va anula lucrarea? Intreb in special pe cei ce au trecut in asemenea situatie.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E cu 'cântec'. straight face
Va decide președintele de comisie, dacă îi va anula sau nu, lucrarea. Nu e ok ce a făcut. La un examen nu se subliniază și nu se încercuiește.

| Delialoveslucifermorningstar explică (pentru floresdemayo):

E mai prost de felul lui. rolling on the floor) nu si.a dat seama.

2 răspunsuri:
| RM21 a răspuns:

Nup