| EllaBååå a întrebat:

Se anuleaza lucrarea la matematica la evaluarea nationala daca e subliniat raspunsul final?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Nu se poate stii sigur daca se anuleaza lucrarea; depinde de profesor. Dar acest lucru poate fi considerat semn.

5 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Poate fi considerat semn, insa daca lucrarea ta este foarte buna nu cred ca o sa ti-o anuleze
succes oricum!

| dodo1530 a răspuns:

Si eu am subliniat toate raspunsurile finale, sper ca nu, daca s-ar intampla as fi o persoana MOARTA!
La simulare am procedat la fel si nimeni nu mi-a zis absolut nimic, nici nu mi-au scazut ceva, am luat 10 curat.

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Poate fi considerat semn happy

| Elenutzathaa a răspuns:

E posibil. Se poate considera semn... sad