| Mois_Ronaldo_2002 a întrebat:

Salut, un profesor are voie să îmi pună notă fara să mă asculte? Gen a zis doar "Ronaldo, 2!"

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu dar nici nu prea ai cum sa dovedesti ca nu a facut-o.

| Lioana a răspuns:

Nu are voie dar unii profesori fac abuz de functia pe care o au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Victoria18 a răspuns:

Nu. E destul de grav ceea ce zici. Discuta cu dirigintele/diriginta ta. Puteti anula nota. Va discuta personal cu directorul sa o anuleze.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Nu are voie, dar traiesti in Romania, obisnuieste-te cu asta asa de mic.
Si intreaba-l si tu daca are ceva cu Ronaldo, poate nu-i place de el?

| radu12346 a răspuns:

Daca era de fizica sau de mate poate sa faca ce vrea el tati.Stai linistit o sa-ti dea media 5.