| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,urmeaza sa ma inscriu la facultate si vreau sa stau in camin in Cluj.Cum functioneaza? Care ar fi media minima cu care as putea sa prind loc?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de facultate nu se poate spune dinainte. Dacă vii în Cluj, contactează-mă eu sunt aici din 69.

| Wr3nch a răspuns:

Dupa ce iti confirmi locul in vara o sa ai optiunea sa pui cerere pentru cazare in camin. Daca optezi pentru UBB cel mai probabil o sa prinzi loc in Caminul 16.