| Mirela37 a întrebat:

Salut utilizatorilor TPU! Caut un site sau, mai bine, o persoana care sa explice/ sa imi explice teoria relativitatii. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cred ca e mult mai usor sa gasesti pe cineva care sa-ti "arate"totul astfel incit s-o traiesti pe propria piele.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Matefiz.org

| oCocktail a răspuns:

Http://www.scientia.ro/......tatii.html Mi se pare utila :-? Daca doresti, poti sa te mai uiti si pe Wikipedia :D! Funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta! Teoria relativitatii este nula. Chestie confirmata. Cel care-ti cere explicatii despre teoria asta, ar face bine sa mai puna mana pe carte, chiar daca este profesorwinking