| devilwarYurI a întrebat:

Variantele de la BAC 2012-2013 sun valabile si pentru 2013-2014? Lasati-mi si un link cu variantele,ca le-am cautat peste tot, si nu le-am gasit.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, în principiu, variantele de la BAC 2012-2013 le POŢI folosi ( ORIENTATIV ) şi pentru BAC-ul din 2013-2014!

Subiectele vor fi asemănătoare.

Cele mai INDICATE sunt variantele din 2009 - vezi linkul :
http://arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/

SAU
arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/A_limba_si_literatura_romana.zip

Toate cele bune.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Trimite-mi un email in care imi spui ce materii te intereseaza + subiectele din ce an. Emailul meu este eduardmihai. puiu@t-online.de

Răspuns utilizator avertizat