| deeadeea111 a întrebat:

Salut,vineri am dat proba de viteza la sport, si a fost cam aiurea din mai multe motive, de exemplu profesoara ne-a pus sa facem 4 ture in sala ...sala e destul de mare si am scos timpul de 28 de secunde, ora trecuta a spus ca vineri dam doar o «simulare»a probei si ca abia peste 2 ore o sa dam proba la care se trec notele ...si ea ne-a spus ca ni lea trecut si ca majoritatea avem 8. stiu ca au fost care chiar au scos un timp mult mai bun. sper insa sa nu-mi dea o nota mica, ca as fi de ras, am la celelalte materri pana acum doar 10.pareri?

2 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

4 ture in 28 de secunde? Asta ar veni 7 secunde/tura. "Sala e destul de mare".
Ce sala aveti voi acolo? laughing

| deeadeea111 explică (pentru Nobody35):

Hei,nu inteleg ce vrei sa spui daca ai fi dat si norma cu mine deodata poate ai intelege ce vreau sa spun... apropo am luat 10*** big grin