| anonim_4396 a întrebat:

Salut, voi in cat timp invatati 4 pagini(A5)adica nu sa repetati, sa invatati!? Va rog specificati clasa si media generala.

10 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Cam 30 minute, clasa a 9a 9.70

| Angelique a răspuns:

Eu invat cel mult intr-o ora, deja m-am obisnuit deoarece profesorii cred ca suntem niste roboti da in fine asta e, sunt in clasa a 8-a si am media generala 9, 62. Sper ca ti-am fost de folos, pa-pa wave!

| IngerAlb a răspuns:

Timp: 2-3 ore.
clasa: a 7-a, crede-ma sunt materii la care trebuie sa invat 10 paginiiwinking
media:9, 70

| βėan a răspuns (pentru IngerAlb):

Si eu sunt a7a.La voi scrieti numai teorie fara pic de practica? Noi n-avem voie sa reproducem din carte sau ce scrie profu' pe caiet.

| IngerAlb a răspuns (pentru βėan):

Noi nu facem practica, pur si simplu profesorul preda vreo 5-10 pagini si trebuie sa scriem la foc automat si ora care vine trebuie sa-i zici lectia pe dinafara

| βėan a răspuns (pentru IngerAlb):

Asa am patit in a-6-a la 2 materii.Am avut 10 in lucrati da' in cap nu a ramas nimic.Acum si-au schimbat modul de predare facem experimente etc.E mult mai bine.

| WeRockYaaa a răspuns:

Pai eu invat in vreo 15 min. is pe a 8-a si am media 9.50 adica 10

| anonim_4396 explică (pentru WeRockYaaa):

Eu am avut media 9, 52 si ce? Asta inseamna ca trebuie sa-mi-o faca 10?

| Angelique a răspuns (pentru WeRockYaaa):

La voi asa se fac mediile? deci sa inteleg ca toata lumea cu media peste 9, 50 ar trebui sa aiba 10 sau care-i logica? explica-mi si mie te rog straight face

| hyre a răspuns:

Pai eu pot sa invat astea in 30 min sunt in clasa 7a sh am media 9.93