| Elial a întrebat:

Ce medie generala ati avut in clasa a 6-a sem 1? invatati bine?

16 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mereu eram între primii 10 din clasă. Dar era de mult.

| yyyyy a răspuns:

9,59

| ZEU93 a răspuns:

9 35, depinde daca am chef in principiu invat acceptabil big grin

| pwp a răspuns:

Ina 6-a...9.00

nu prea...

| LoOvE a răspuns:

Eu in a 6 am avut media pe sem I:9.96

| KimY a răspuns:

Hmm`thinking
Ce intrebare! smug
In jur de 9, 70 thinking, nu mai stiu sigur!

| Andreea028131 a răspuns:

In clasa a 6-a am avut 10, 00... iar pana in a 8-a m-am mentinut la acelasi nivel...Iar la liceu peste 9, 70.

| FreddieMercury a răspuns:

Clasa a 6 a? Nu imi mai aduc aminte bine dar ceva de genul 9, 70-9, 80 si nu, nu invat bine deloc.

Oricum, notele si media nu iti reflecta inteligenta care, in cazul tau, nu sunt sigur ca este acolo unde ar trebui. It is taken from the inside.

| mariabianka1_1468 a răspuns:

Eu 10 nu vr sa credeti ca ma laud

| Nirdoc a răspuns:

9.93, da invatam foarte bine si inca invat, acum am media 10 la tot.

| A12NDRA a răspuns:

Eu am avut 8.74, nici nu vreau mai mult pentru ca nu imi place sa invat, asa ca nu ma straduiesc sa am media 10.

| Alice1122 a răspuns:

9,80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce te doare pe tine? E problema fiecaruia! Tu de ce nu ne spui ca sa fie si mai corect?
In plus, nici nu stiu de ce intrebi ca si asa sunt numai minciuni aici.
Tin minte ca a intrebat cineva care a fost media de intrare la liceu.aici...si am vazut vreo n de 10, majoritatea din ei scriind cu picioarele sau fara inteles in intrebarile lor.
Asa ca totul e "fake" ce se spune aiciwinking! Sau majoritatea in orice caz!

| yasser25 a răspuns:

Nu mai stiu exact, parca 9, 95

| andreiboss44545 a răspuns:

Auzi mha.Mariabianka1 a avut media 10 dar nu stie sa scrie rolling on the floorrolling on the floor

| alexandru25 a răspuns:

8.21 Nu prea am invatatn