| blzer a întrebat:

Voiam să știu dacă din semestrul 2 mă pot la alt liceu pe alt profil. Directorul liceului respectiv mi-a spus că dacă o să am media mai mare decât a ultimului din clasă este posibil. Și voiam să vă întreb dacă dau diferențe, ținând cont că sunt a10a filologie și doresc mate-info.
O zi bună.

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Da, daca vei avea media mai mare. Dar la cum scrii... nu cred.
" dacă din semestrul 2 mă pot la alt liceu " Sa"te poti", ce?
De la filologie la mate-info, dai diferente. Este cu totul alt profil.
Intrebi acolo la ce anume.

| blzer explică (pentru Rotazi):

A fost o greșeală. M-am grăbit să scriu, atâta tot. Jalnic să faceți subtil pe cineva "neștiutor" doar prin acest fapt.
O seară placuta.

1 răspuns: