| SingleForOne a întrebat:

Vreau sa invat despre economii, finante publice si bancare, chiar si pe cont propriu. Dar pe viitor tot voi avea nevoie de o facultate in domeniu, iar eu provenind de la liceu cu profil umanist, ma tem ca nu voi avea sansa de intrare nici unde.

Cum mi-as putea mari sansele de a intra intr-o facultate in domeniu?
Cititul este un lucru major, evident, dar nu cred ca este indeajuns.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Cititul este un lucru major, evident, dar nu cred ca este indeajuns"

nu știu cum să te ajut dar afirmația ta imi place!