| Ungureanu_Larisa_1995 a întrebat:

Buna!
As vrea si eu sa stiu ce profil si ce domeniu as putea face la liceu pentru a continua la facultate cu relatii publice.

Răspuns Câştigător
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Incearca la uman la filologie. Sau la sociologie. Sa stii ca poti urma orice profil vrei si dupa sa te duci la relatii publice. Mate-info mi se pare cel mai greu si totusi mi se pare ca iti pune o baza buna si te invata lucruri, te ajuta sa fii mai organizat. Si o sa ti se para mai usoara trecerea de la mate info la relatii publice.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face orice liceu cu orice profil pentru a putea da la relatii publice. Dar cred ca cel care te va avantaja cel mai mult este sociologia.

O zi placuta!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Orice profil. Relatii publice e o lalaiala.

| trista12 a răspuns:

Incearca la sociologie.Eu sunt la facultate Relatii Publice dar, in liceu am facut mate-info. Daca totusi vrei sa mergi pe acelasi domeniu, cred ca e ok sociologie.