| anonim_4396 a întrebat:

Salut deci am nevoie de cel mai mare ajutor de la voi!
Am terminat profil umanist la un liceu din oras si am luat la bac media 7.30 si vreau sa stiu ce facultati pot urma pe profilul meu! sa fie o facultate de viitor! happy va rog eu frumos dau funda vot si sunt baiat sa nu!

2 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Facultatea de Litere, de Drept, de Resurse Umane, de Stiinte Economice.

Succes!

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Felicitari! Poti face Facultatea de litere sau cea de Limbi straine din cadrul Universitatii din Bucuresti.O alta varianta ar fi ASE-ul, mai exact Marketing sau poti merge la REI( Relatii internationale)sau la Limbi moderne aplicate. Daca vrei poti da la Academia de Politie.In fine, tu decizi.Bafta!