| m3m3sje a întrebat:

Vreau sa ma pregatesc pentru Bacalaureat 2019 din vara aceasta. Stiti un site complet cu toata programa care sa ma pregateasca pentru toate subiectele in special subiectul 3.
Pentru Romana si Matematica
Multumesc!

4 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Liceunet.ro

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Ia-ți o carte, lasă site-ul! Cauta cărți despre așa ceva, fa comanda de ele și citește-le!

| m3m3sje explică (pentru Mihhhhhhhh):

Nu vreau carti
Am toate caracterizarile si comentariile de care am nevoie.
Mi se pare ca e prea mult si uneori in plus fata de ce ar trebui sa invat
Vreau sa imi fac propriile mele "lectii" pe care sa le extrag din surse logice pe care sa le inteleg si memorez usor.
In plus nici macar nu stiu ce carti sa imi iau fara sa imi para rau

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Examenul de bacalaureat național modele de teste editura Delfin. Cea mai buna carte ever. Eu de pe ea am învățat și am luat 9. Găsești pe site-ul asta orice ai nevoie https://www.librariadelfin.ro/carti/limba-romana--i508 Funda?