| Nikolaus a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste site-uri de pe care pot invata limbi straine. Germana in special, deocamdata. Nu neaparat in romana. Ba chiar in engleza ar fi mai bine dar nu gen Lingq sau Germanpod sau mai ales Pimsleur. De ce? Pentru ca astea te ajuta cu o lectie, doua, dupa care iti cer bani. Vreau ceva gratuit si bun. Stiu ca nu sunt multe persoane care sa ofere lectii gratuite pentru ca ei nu ar obtine nimic. Eu am deja o carte cu gramatica limbii franceze, engleze, germane, dictionare din belsug dar cu cat mai multe surse de invatat, cu atat mai bine. Merci.

3 răspunsuri:
| InfiniteBeing a răspuns:

Incearca pe acest canal:
http://www.youtube.com/user/germanpod101
Viel Glück!

| Nikolaus explică (pentru InfiniteBeing):

Am cont premium pe toate limbile si am Ultimate Starter Pack la olandeza, germana, suedeza, rusa. Am toate lectiile cu tot cu fise si audio la germana. Merci oricum.