| Seby80 a întrebat:

Salutare, am fost repartizat la un liceu si vreau pana in inceperea scolii sa ma transfera unul mai bun. Ce cerinte sunt? Adica dupa ce se uita, nota de admitere, sau... Alegerea a fost amea si acum regret...

6 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Te poti transefera dupa primul semesru in functie de media pe care o ai la alt liceu, dar acum nu poti imi pare rau...

| Seby80 explică (pentru Teresa):

Trebuie sa dai un test ceva? Sau doar acceptul.

| Teresa a răspuns (pentru Seby80):

Dupa cate stiu te duci si intrebui la secretatiat adica ii zici ca vrei sa te transferi si ti se va spune acolo ce trebuie sa faci
(fundita?)

| maria11579 a răspuns:

Nu cred ca mai poti modifica ceva acum. Ai fost repartizat la acel liceu, in urma optiunilor completate de tine. Intereseaza-te la scoala unde ai fost daca te poti muta la altul. Sper ca te-am ajutat! happy

| Lightning1997 a răspuns:

Nu se mai poate, a fost posibil pana pe 15 august.O sa poti dupa primul semestru, nu ai de ales, nu ai cum pana la inceperea scolii.A trecut o mai bine de o luna de cand a fost repartitia si aveai destul timp, e prea tarziu acum.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu mai poti face nimic.