| TheSpectacularSpidey a întrebat:

SALUTARE,am o mare problema.Din pacate notele mele la chimie sunt 4, 4,2 si profesoara o sa ne dea un ultim test. Faza e ca am nevoie de nota 8 in acest test. Testul a zis ca ni-l da din Alchene (Prop fizice,chimie,tipuri de izomerie). Stiti vreun site sau poate sa imi explice si mie cineva cum se rezolva alchenele va rog frumos?sad Sunt foarte slab la chimie, este obiectul pe care il urasc cel mai mult si nu vreau sa raman corijent... e singurul obiect la care am probleme.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Http://www.chim.upt.ro/comunicate-cadre/73864Alchene.pdf
Sper ca o sa te ajute. Funda?

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Eu îţi sugerez sa meditaţie măcar o dată. Ai putea face maine o profesoară îţi poate explica cel mai bine