| elizaromanov a întrebat:

Salutare! Anul acesta am dat examenul de evaluare naționala și mi-e foarte frica sa nu-mi fie anulata lucrarea pentru ca la romana când am greșit am tras linia dreapta dar puțin înclinată iar la acel tabel cu datele personale am scris doar o inițială a tatălui la proba de la romana, iar la matematica am scris ambele inițiale, se poate întâmpla ceva?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut!
Nu, nu se anulează pe așa ceva. Corectorii știu sa deosebească semnele de greșeli făcute pe graba. Și nu sunt puși pe anulat lucrări așa ca va fi bine.
Nici cu inițialele tatălui nu e problema. Și eu am pus una singura pentru ca așa am fost la catalog in gimnaziu, aparent trebuia sa pun ambele inițiale ale tatălui și nu a anulat nimeni nimic laughing. Va fi bine, mult succes.

| elizaromanov explică (pentru Nirvanaaa):

Mulțumesc! sper sa fie totul bine pentru ca ma macină gândul asta de câteva zile.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, stai linistita!
Succes!