| andi456 a întrebat:

Salutare,bacul la fizica se da din 2 module la alegere din cele 4(optica,mecanica,termodinamica, electricitate).
Intrebarea mea este cum se danota pe cele 2 module pe care le am ales? ex.:Ma ridic si pe masa la bac sunt 4 teste iar eu aleg optica si mecanica, si le rezolv.Se termina examenul, plec acasa si peste ceva timp ma intorc sa vad cat am luat.Asta este intrebarea mea cum se calculeaza nota la cele 2 teste? se face media intre ele sau cum?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Punctajul este facut astfel incat oricare doua subiecte ai alege, daca rezolvi tot, vei insuma 100 puncte (cu tot cu 10 puncte din oficiu).

1 răspuns:
| F3d0x a răspuns:

Nu stiu in ce clasa esti sau daca ai dat deja bacul, dar ti-as recomanda sa nu dai din mecanica si optica.Da din curent electric si termodinamica.Sunt mult mai usoare.

Întrebări recente