| Seby2661998 a întrebat:

Caut o persoană amiabilă daca se poate profesor cu care pot face meditatii la mate m2 pentru sesiunea din August 2018 la bac, meditațiile se vor tine pe skype! Sunt dispus să platesc! Cer seriozitate!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Profu din școala ta nu e bun?

| Seby2661998 explică (pentru sierra1):

Nu am vorbit cu profa din scoala! Sunt cam.slab la mate am pierdut multe notiuni si nu cred ca si-ar bate capul cu mine, zic eu.

| sierra1 a răspuns (pentru Seby2661998):

Dar el te ştie poate cel mai bine şi stie de unde să te ia. Eventual altul din şcoala voastra

| Frank51 a răspuns:

Cauta in zona ta, si evident ca trebuie sa platesti doar nu face nimeni nimic degeaba.