| Stefan_Florea_1997 a întrebat:

Salutare, stie cineva ce poate pica la bac sesiunea toamna 2018, profil mate info?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dai deja in sesiunea a 2-a si tot iti arde sa te iei dupa ghicit? Bine, hai bazeaza-te pe ce zic eu sa-l dai si a 3-a oara: invata doar Iona!

| Bondarel99 a răspuns:

Cum ar putea sti cineva așa ceva? Crezi ca rezolvi examenul dacă pui de 100 de ori întrebarea asta și îți mai faci și conturi noi?
In plus poți sa iei 7 și fără subiectul ala de literatura care văd ca e principala problema, centrul vostru de îngrijorare, cel mai important lucru care poate exista la bac pentru voi.

| Violleta2022 a răspuns:

Subiectele sunt secrete si nimeni nu poate stii asa ceva!

| Yurisa a răspuns:

Orice, acum du-te si invata

| alex15ccc a răspuns:

Pune mana pe carte, putoare!