| PerfectPINK a întrebat:

Salutare, credeti ca daca scriu 1 pagina jumate la subiectul III la romana, cate puncte as lua, cat credeti ca se puncteaza?

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Depinde de structura, si de limbajul adecvat. PLus ca trebuie sa te incadrezi in continutul cerut.

| MariusGomoi a răspuns:

Nu se puncteaza dar asta depinde si de corector, s-ar putea sa se uite putin si sa aie mila sa dea putin punctaj

| Madeea20 a răspuns:

Nu se puncteaza! Iti spune si in cerinta ca minim 2 pagini trebuiesc scrise pentru a se puncta subiectul.