| anonim_4396 a întrebat:

La bac la istorie, la subiectul 3 am scris 1 pagina jumate...se puncteaza?

3 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Da,se puncteaza. In cerinta scrie "aproximativ doua pagini". Acum depinde si de ce ai scris tu acolo.

| Alisse a răspuns (pentru Diiaanna):

Poi nu prea am fost la subiect asta e problema...

| Diiaanna a răspuns:

Pentru ca ai scris o pagian si jumatate nu te depuncteaza, daca nu ai fost la subiect dar totusi ai mai scris cate ceva bun nu iti acorda punctajul maxim, dar primesti cateva puncte, in functie de cat ai scris bine si cat ai batut campii.