| nujfratecsz a întrebat:

Daca la simulare
la romana scriu ceva la misto la subiectul 3 imi anuleaza toata lucrarea sau doar la acel subiect nu puncteaza

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ii injuri pe acolo, iti depuncteaza doar pe ala

| dullcat a răspuns:

Chiar vrei sa afli? Simularea e ca sa te ajute pe tine, sa afli la ce nivel esti, sa te obisnuiesti cu toata corvoada, ca sa fie bine la examenul real.De ce ai dori sa te sabotezi singur in acest mod?

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde de ce profesor dai. De vreme ce ai pus aceasta intrebare inseamna ca nu prea esti 100% asumat intr-un posibil scenariu negativ iar de vreme ce nu iti asumi o anulare a lucrarii sau chiar nota 1, zic sa nu incerci sa faci pe desteptul ca nu e cazul.