| Alinamariacristina a întrebat:

ma puteti ajuta cu 10 intrebari pentru un interviu de angajare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, esti HR, sau om care vrea sa se angajeze, ca nu inteleg intrebarea?

| Alinamariacristina explică (pentru Kanajambe69):

Dacă voiam să-mi dai un site, căutam singură. Caut întrebări personalizate.

| Kanajambe69 a răspuns (pentru Alinamariacristina):

La toate interviurile de angajare la care am fost mi s-au pus o parte din intrebarile alea de pe site (de obicei 3-5 intrebari), sub o forma asemanatoare.
Daca au o alta forma, decat cea de pe site, crezi ca sunt mai relevante?