| Fly2Sky a întrebat:

Salutare oameni frumosi!
Doresc sa sustin admiterea la Matematica in vara, la FMI... Aveti ceva recomandari de culegeri/siteuri unde ma pot pregati? Momentan lucrez grile de Poli si de UTCN, dar as vrea ceva si mai apropiat de UBB.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RUNA25373 a răspuns:

Nu ma pricep la astea dar poți încerca să îți iei culegeri paralela 45.sunt super bune. Dar sunt rare pentru ce zici tu. Poti încerca doar niște grile UTCN și UBB dar pe site-uri de calitate și aplicații. Nu încerca pe orice site. Sunt fake. Sfatul meu acum. Faci ce vrei acum. Sau dacă vrei sa înveți mai repede îți recomand să dai grilele la rezolvarea corecta. Sa citești. Și sa reții. Asa înveți