| Catalin77945 a întrebat:

Salutare prieteni.Eu sunt in clasa a 9 si am decis sa ma mut pe semestrul 2 la o clasa cu profil de mate info.Am primit confirmarea ca am fost mutat.Dar intrebarea este daca merg de pe semestrul 2 in clasa la ei sau de la anul'? Si o singura problema,eu nu am facut informatica la capitolul de probleme si teorie niciodata,vreun site cine unde pot sa invat intr-un timp scurt, pentru ca ei sunt cu mult inaintea mea, si as avea nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca s-a aprobat transferul vei merge in clasa de transfer de la inceputul sem.II.
Daca ai schimbat profilul va trebui sa dai examene de diferenta, la materiile pe care nu le-ai facut la profilul actual si s-au facut la profilul de transfer.

1 răspuns:
| TronHD a răspuns:

Sincer poti intreba profesori/elevi din acea clasa sau din clasa ta pentru a vedea unde sunt ei cu nateria!
Insa cu mutarea mergi la directorul scolii siintreaaab