| silviutzu17 a întrebat:

Salutare si Sarbatori Fericite! Am de facut ca tema de proiect un site, in HTML. E prima data cand am de a face cu asa ceva si vreau sa stiu si eu daca exista vreo alta metoda in afara celei clasice cu comenzi. Daca este vreun program care sa ma ajute sa fac mai repede asta.
Tin sa mentionez ca sunt la facultate si cerintele nu sunt prea mari, 1 pagina de titlu si inca una in care sa pun continutul.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E mai bine sa inveti sa faci elementele html in mod "manual".
Mai tarziu, daca vei lucra cu programe sau site-uri de editare vei avea nevoie deseori de corectare in html, iar atunci prind bine cunostintele de baza, "manuscrise". happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti cacalau template pe net si nu e nevoie sa mai scrii nimic
mai ai si Dreamweaver care face cam ce vrei tu

| dannyel86 a răspuns:

Te poti ajuta de FrontPage.
E un utilitar din pachetul Microsoft Office 2003.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca nu trebuie sa faci mare lucru, n-ar trebui sa-ti ia mai mult de o ora (cu 0 cunostinte), sunt multe tutoriale pe Youtube dupa care sa te iei. Programe cu care sa faci site-uri din astea simple nu gasesti, cel putin eu n-am gasit.

Întrebări recente