| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Stie cineva daca as mai putea sa intru la scoala de subofiteri pompieri din moment ce am media 8.60 la purtare pe toti anii de liceu, iar in regulament scrie clar ca aceasta nu trebuie sa fie mai mica de 9.00? Tin sa precizez ca am terminat acum 5 ani liceul. E cineva care a trecut prin aceeasi situatie sau stie daca exista o solutie? Va multumesc!
P.S. Am avut-o scazuta din cauza absentelor

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Iti dai seama ca nu ai cum sa schimbi regulamentul. Si e de inteles, daca ai avut media 8.60 la purtare inseamna ca ai fost un copil problema sau nu ai stiut sa respecti regulile scolii si de asta nu au incredere ca le vei respecta si pe ale lor

| anonim3248 a răspuns:

Nu poți intra unde vrei tu.

| premiumself a răspuns (pentru anonim3248):

Nu stiu daca sa ma bucure sau nu acest lucru, dar sincer sa fiu, chiar mi-as dori foarte mult sa pot intra la pompieri, nu am avut parte nici macar de o amenda pana in prezent, dar copil fiind, nu m-am gandit ca o sa suport consecintele absentelor. Multumesc pentru raspuns, parca ma simt mai increzator