| Stormwatch a întrebat:

Salutare. Tocmai ce am terminat și eu clasa a VIII-a și am susținut Evaluarea Națională.
Am o întrebare, în ce dată trebuie să duc la școală fișele de înscriere și cum se procedează? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bogdan88 a răspuns:

Pai sunt sigur ca ti-a dat o brosura directorul tau, bun. Acolo iti completezi tu optiunile, la ce liceu vrei sa dai mai departe. La mine in oras, este in data de 3 iulie, asa cred ca e si la tine ca sunt da-te de la minister. In data de 3 iulie te duci cu brosura aceea cu unul din parinti si completati optiunile in calculator (cineva de acolo o sa le completeze, daca nu ma insel, secretara) si dupa trebuie sa le verificati. Cu placere happy

| Stormwatch explică (pentru bogdan88):

Dacă le-am completat deja nu o să trebuiască deja să o fac din nou, așa-i?

| bogdan88 a răspuns (pentru Stormwatch):

Nu