| Ropidox a întrebat:

Mai am un an si termin liceul si ma bate gandul sa ma duc la ASE! Mai exact la una din facultatile:Administratie si managment public; Finante-Banci,Marketing, Management.

As dori sa aflu cat de grea este fiecare si ca ce pot lucra dupa terminarea facultatii si cat de bune sunt salariile.[scuzati grupa, dar este cea mai urmarita]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci facultatea la Dragoste si sex?

| aiurea231223 a răspuns:

Uita de aceasta idee. Uita-te numai anul acesta cati s-au indreptat spre ASE. Sunt deja prea multi cu stinte economice. Salariile sunt destul de bune, dar fiind asa de multi... iti dai si tu seama de ce vreau sa zic :p