| kissomanu a întrebat:

Stie cineva ce documente mai sunt necesare pentru depunerea dosarului la Ambasada Romaniei la Chisinau pentru studii preuniversitare, in afara de cele mentionate in metodologie. Unii imi spun ca mai sunt nevoie de cateva, dar eu nu stiu. Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://problemacrs.blogspot.com/......entru.html gasesti toate documentele necesare. Nu trebuie alte documente decat cele prevazute in metodologie, dupa aceasta se verifica dosarul. Succes si numai bine!