| AndreiTheDay a întrebat:

Stiti, daca se poate va rog frumos, eu trebuie sa dau diferentele. Ma mut de la un liceu cu specializarea economic intensiv-engleza la unul cu specializarea Mate-Info si cei care aveti experienta de fapt care ati mai trecut prin asa ceva va rog din suflet sa-mi spuneti si mie in ce mod sau fel se desfasoara acele diferente in ce consta ele (Desen, Muzica, Informatica)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La noul liceu nu dai diferente la desen sau muzica, ci la matematica intens si informatica.

| AndreiTheDay explică (pentru Violleta2022):

Ba da, ca am facut matematica pe primul profil, dar nu am facut informatica, desenul si muzica, la care mi s-a spus ca dau.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiTheDay):

Serios? Chia nu am stiu ca se dau diferente la obiecte "de umplutura" nu ca cele principale, de maxima importanta.

Te sftauiesc totusi, sa suni la secretariatul liceului, sau sa mergi personal acolo, sa ceri informatie corecta si completa, despre obiectele la care dai diferenta si conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti, inainte de a da diferentele (media sa fie egala sau mai mare ca a ultimului intrat, nota la purtare sa nu fie sub 9 samd.