| ReTz a întrebat:

Salutare, vin si eu cu o intrebare legata de bacalaureat.Din cate stiu eu pe 21, saptamana viitoare cade la romana insa cand am fost sa ma inscriu in iulie secretara mi-a zis ca in 22 august...o fi gresit? Si alta intrebare ar fi la ce ora trebuie sa fiu acolo si la ce ora incepe mai exact? Ce trebuie sa am la mine in afara de buletin si pix?

Răspuns Câştigător
| GameOverBitch a răspuns:

Sigur a gresit, la romana se da pe 21.
Sa fii acolo la maxim 8jumate, pe la 9 incepe dar va striga sa va asezati in banci in ordine alfabetica deci e important sa fii prezent mai devreme. E de ajuns sa ai buletin si 2-3 pixuri la fel *fiindca nu ai voie sa schimbi culoarea in caz ca se termina unul*
Succes

| ReTz explică (pentru GameOverBitch):

Ce crezi tu ca va pica la subiectul 3 la uman?

| GameOverBitch a răspuns (pentru ReTz):

Asta chiar nu imi dau seama, iti doresc doar sa nu iti pice poezielaughing cel putin eu de ele am avut teama tot timpul

| ReTz explică (pentru GameOverBitch):

Pai de asta mi e teama si mie, avand in vedere ca in prima sesiune a picat relatia dintre doua personaje dintr un roman studiat de Marin Preda...cred ca acum va pica poezie.

| GameOverBitch a răspuns (pentru ReTz):

Iti doresc un basm, o nuvela...cine stie