| Castyex a întrebat:

Salutare, vreau sa dau pe profil mate-info, insa de cateva zile am in cap intensiv info, ce diferente trebuie sa dau pentru acest profil?

1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

Salut, pai e logic, mate-info se bazeaza mai mult pe matematica si ceva informatica, iar la "intensiv info" asta o sa faci mai multa informatica, eu te sfatuiesc sa mergi unde iti e mai usor si nu in ultimul caz cel mai bine, du-te la mate-info intensiv, o faci pentru viitorul tau. Succes!