| Raduuuuus a întrebat:

Salutari, am nevoie de cateva sfaturi, vreau sa intru la Drept(dupa bac) si nu prea sunt pragatit..Am timp cam intr-o luna, cu meditator care face special pentru admitere(gramatica) la facultate sa recuperez? sau sa stau un an pe bara... sau sa dau la alta facultate

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Meditatorul care face special pentru admitere, ce zice de asta?

| RorySan a răspuns:

Doar tu stii daca va fi de ajuns pentru tine o luna sau nu..ar trebui sa ai incredere in tine..si sa faci ceea ce simti
si niciodata sa nu renunti.
sa stai un an si sa dai dupa..nu prea stiu..in timpul acestei pauze se pot intampla multe.''nu lasa pe maine ce poti face azi''
iti poti depune dosarul si la alta facultate.
Fa doar ceea ce simti, ceea ce e bine pentru tine.TU STII CE E CEL MAI BINE PENTRU TINE.
iti pot ura doar bafta~