| RoByTzA63 a întrebat:

Salutari! Daca intru la un liceu militar o sa am perioada de acomodare?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Salut Roby, imi place ideea ta si sper sa o continui, uite un sfat: http://www.calificativ.ro/......33147.html citeste-l si gandeste-te bine. Succes si noroc!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu stiu, dar am alte informatii care te-ar interesa. Am un prieten la liceul militar din afara Bucurestiului, Cernica se numeste sau dq. stie

| RobertMoon a răspuns:

Si prietenul asta zice ca e viata grea acolo, dimineata la 5 sunt treziti sa faca cateva ture alergat, sa se barbiereasca chiar daca nu le-a dat nici pufu pe fata, apoi îi pune la masa, iar apoi trimisi la ore si tot asa zilnic. Noroc ca mai schimba si ei meniu la 2 saptamani din fasole la orez e o minune...

| Anonim2322343a a răspuns:

Nu, incepi direct, poate primul semestru este mai usor.