| An_Bogd_1980 a întrebat:

Salutari, din nefericire am ramas corigent la fizica in semestrul doi si media anuala a fost mai mica decat 5 asa ca am ramas corigent pe vara. Sincer sa fiu am cautat pe internet informatii despre materie de clasa a 11 a pentru fizica si n-am gasit mai nimic. Daca stiti unde pot sa gasesc materie de clasa a 11 a pentru fizica m-ati ajuta foarte mult. Va multumesc enorm anticipat.

Răspuns Câştigător
| petru1asd a răspuns:

Am gasit niste lectii online aici: http://lectii-virtuale.ro/clasa/clasa-11/fizica/ Nu stiu cat sunt de bune

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Probleme rezolvate d fizica, clasa a 11-a :https://formuleonline.blogspot.com/......-11-a.html

| Bondarel99 a răspuns:

Cauta pe net un manual de a 11 a si vei gasi in format electronic, pe Scribd eventual. Arunci o privire acolo sa vezi pe ce se bazeaza materia, din alta parte nu ai de unde. Cand te duci acolo sa ai habar de ceva, ca daca te duci planta si dai foaia goala nu stiu cat o sa te ajute profesorul. Oricum la corigente nu prea se pica, adica sunt extrem de putini profesorii care ar face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia acum ai început să înveți? Lol

| petru1asd a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci sa iei meditatii de la un profesor de fizica. In felul asta pierzi cat mai putin timp cu cautarea de informatii pentru ca el deja stie lucrurile de care ai nevoie.